EN ya da

HAKKIMIZDA
2014 tarihinde kurulan Shimdigo Travel’ın en önemli misyon ve önceliği, bulunduğu sektöre değer ve inovasyon katmaktır.


Bu misyon çerçevesinde Shimdigo; misafirlerinin tatil, seyahat ve ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yurt içi ve yurt dışı turları, kültür turları, gemi turları, dünya şehir otelleri, uçak biletleri, vize işlemleri, her türlü paket tur programları ile transfer ve araç kiralama servislerinin bütününde hizmet vermektedir.


Teknolojinin sağladığı imkânlar ile bir tıkla istenilen bilgiye ulaşılan günümüzde, Shimdigo Travel ailesi olarak tüm turizm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz.

Bu doğrultuda sistem alt yapımızı uzman ekibimiz ve konusunda deneyimli çözüm ortaklarımız ile birlikte oluşturduk.


Dünya standartlarında hizmet sunmayı amaçlayan bir turizm şirketi olarak, bireysel hizmetler dışında kurumların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını karşılamaya, etkinlik ve organizasyon faaliyetlerine destek olmaya yönelik kurumsal hizmetler de sunmaktayız. Karşılıklı memnuniyet, hızlı ve kaliteli hizmet ilkelerimizden taviz vermeden; her biri alanının en iyisi olan çözüm ortaklarımızla, müşterilerimize her zaman en ideal hizmeti sunmak başlıca hedefimizdir.


Turizm sektöründe edindiğimiz tecrübeler, misafirlerimizin farklı ihtiyaçlarına karşı her zaman daha hazırlıklı olmamızı ve müşteri odaklı çözümler geliştirmemizi sağlamaktadır.


Shimdigo, kişi ve kurumların değişen taleplerine uygun olarak dizayn edilmiş ürünlerini bireysel ve kurumsal misafirlerinin hizmetine sunmaktadır.


Shimdigo, tecrübeli personel kadrosu ve IATA, TURSAB üyeliklerinin tüm gerekliliklerini yerine getiren sınırsız hizmet anlayışı ile yurtiçinde ve Dünya’nın her noktasında hizmet vermeye ve bu hizmetin kalite standartını sabit tutmaya kararlıdır.


Sizi her zaman düşünüyoruz...

Yorucu çalışma hayatı, şehir stresi ve yoğun tempolu yaşamdan sıyrılarak dinlenmek isteyen, yıl arasındaki özel dönemlerde de yaşamı tatille keyiflendiren misafirlerimize özel ürün ve stratejilere yatırımlar yaparak, Shimdigo Travel ailesi olarak tüm turizm ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda sistem alt yapımızı uzman ekibimiz ve konusunda deneyimli çözüm ortaklarımız ile birlikte oluşturduk. Özenle seçilmiş Akdeniz ve Ege tatil Otelleri, Termal Oteller, Kayak Otelleri, Yakın Bölge - Doğa Otelleri, Şehir Otelleri, Kıbrıs Otelleri ve Yurtdışı Otellerinin yanı sıra, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hazırlanmış programları ile Yurt Dışı Turlar, Gemi - Nehir Turları ve Yurt İçi Kültür Turları için yüksek satın alma gücü, sağlam iş birliktelikleri ve yapmış olduğu teknolojik yatırımlar sayesinde tatil severlere en avantajlı koşullar ile en kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır.


Bir tıkla istenilen bilgiye ulaşın...

Memnuniyet odaklı yatırımlarımızı, kendimizi yenileyerek sürdürüyoruz. Tüm turizm ürünlerinde ihtiyaç duyulan hizmetlerin sürekli üretimini sağlayıp, teknolojiyi yakından takip ederek konusunda uzman ekibimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte siz misafirlerimiz için hayatı kolaylaştırıyoruz. www.shimdigo.com sitemizden istediğiniz otel ve turlara en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmet ve ürünler ile hem misafirlerimiz hem de iş ortaklarımız tarafından tercih edilir olmayı hedefliyoruz.


Kusursuz planlama, sınırsız hizmet...

Dünya standartlarında hizmet sunmayı amaçlayan turizm şirketi olarak, bireysel hizmetler dışında kurumların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını karşılamaya, etkinlik ve organizasyon faaliyetlerine destek olmaya yönelik kurumsal hizmetler de sunuyoruz. Karşılıklı memnuniyet hızlı ve kaliteli hizmet ilkelerimizden taviz vermeden; her biri alanının en iyisi olan çözüm ortaklarımızla, misafirlerimize her zaman en ideal hizmeti sunuyoruz.


Hayatla yarış halindeyiz...

Küreselleşen dünyanın hızına yetişmek için yarış halinde olduğumuz günümüzde, zamanın gerisinde kalmadan, gündelik yaşantımızı dolu dolu değerlendirerek, tatil, iş, ziyaret veya sağlık gibi pek çok nedenlerle gerçekleştirdiğimiz uçak seyahatlerini kolaylaştırmak için en avantajlı fiyatlar ile en hızlı ve en güvenilir şekilde uçak bileti satış hizmeti de sunmaktadır.


Şirketimiz dahilinde olan; Türkiye merkezli uluslararası bir tur operatörü olan Astra Seyahat, ABD, Kanada, Avrupa, Güney Doğu Asya, Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri ve Uzak Doğu pazarları ile çalışmakta, yurtdışından gelen misafirlerine münferit ve grup bazında transfer, konaklama, kültür turları, mavi yolculuk gibi hizmetler vermektedir. Astra Seyahat, TURSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) ve IATA (Uluslararası Hava Taşımacıları Birliği) sertifikalı üyesidir.


Ayrıca Mice’ngo markamızla, ulusal ve uluslararası kurumsal firmalar ile toplantı, yurtiçi ve yurtdışı seyahat, etkinlik yönetimi, kongre, event, seminer ve incentive segmentlerinde çözüm ortaklığı yapmaktadır.


M.I.C.E sektörünün genç ve dinamik kuruluşlarından olan Mice’ngo, uzun yıllarını sektör deneyimi ile perçinleyen tecrübeli personel kadrosu ve sınırsız hizmet anlayışı ile yurtiçinde ve dünyanın her noktasında hizmet vermeye ve bu hizmetin kalite standartını sabit tutmaya kararlı olarak her şekilde yanınızdadır. Yurtiçi Hizmetler

Profesyonel turizm ekipleri tarafından özenle seçilmiş Akdeniz ve Ege tatil Otelleri, Termal Oteller,
Kayak Otelleri, Yakın Bölge Doğa Otelleri, Şehir Otelleri, Kıbrıs Otelleri ve Yurtdışı Otellerinin
yanısıra, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hazırlanmış programları ile Yurt İçi Kültür Turları
için yüksek satın alma gücü, sağlam iş birliktelikleri ve yapmış olduğu teknolojik yatırımlar
sayesinde tatil severlere en avantajlı koşullar ile en kaliteli hizmet garantisi sunmaktadır.

Yurtdışı Hizmetler

Dünya’nın birçok noktasına, iş veya gezi seyahatlerinizde, yurt dışı tatili, vizeli
/ vizesiz yurtdışı turları, cruise turları ve özel tur paket programlarında;
konaklama, havayolu ulaşımı ve transfer hizmeti sunmaktadır.

Şehir Otelleri

Shimdigo Travel, yurt içi ve yurt dışı şehir otellerinde
birçok alternatif sunarken, istediğiniz ülkede anında
online otel rezervasyonu yapma imkanını sunar.
Uçak Bileti

İş ve tatil amaçlı çıkacağınız yolculukların uçak biletleri artık Micengo’da! Uçak yolculuğuna dair en kaliteli ve güvenilir hizmetleri, en uygun fiyatları biz sunuyoruz.

Yurt içi uçuşlarda son 1 saate kadar bilet düzenleyebilme, dış hat uçuşlarda son 3 saate kadar bilet düzenleyebilme, rezervasyon ve opsiyon takibi, indirimli bilet düzenleyebilme, CIP Hizmeti, Mil kazandırma ve Kazanılan Millerle Bilet Düzenleme, Bilet değişiklik ve İptal Hizmetleri, Corporate Club, Grup Yolcu Biletlemeleri, Evcil Hayvan, Kayak takımı , Müzik aleti vs. Taşıma ve Tekerlekli Sandalye Hizmetleri imkanları sunuyoruz.

Vize Hizmetleri

Vize almak dikkat, özen ve tecrübe gerektiren hassas bir süreçtir. Micengo Vize Departmanı, uzman
ve deneyimli kadrosu ile randevularınızı alarak ve her türlü vize başvurunuzu sizin adınıza takip
ederek bu hassas süreci kolaylaştırmaktadır.

Vize başvurusu yaparken kullanmakta olduğunuz pasaportun geçerlilik tarihininin
bitmesine en az 1 yıl olmasına dikkat ediniz. Geçerlilik süresi az kalmış, yırtılmış ve
eskimiş olduğundan dolayı yazısı okunmayan pasaportlar kimi zaman sınır
kapılarındaki görevlilier tarafından geri çevrilebilmektedir.

Siz nereye gitmek istediğinize karar verin, gerisini Micengo’nun
profesyonel ekibine bırakın, prosedürlerin takibi ve vizenizi almak
bizim işimiz.

Ulaşım - Transfer

Ulaşım ihtiyaçlarınızda; otobüs, araç kiralama ve
alan transfer hizmetleri de sunulmaktadır.