Yukarı kaydır
EN ya da

Altınkaya Holiday Resort

Altınkaya Holiday Resort Girne , Kıbrıs adasındaki en ekonomik otellerden birisidir. Altınkaya Hotel şehir merkezine yakınlığı, temizliği ve mükemmel havuzuyla ekonomik bir tatil yapmak isteyen misafirlerimizin en çok tercih ettiği tesislerden birisidir.

Altınkaya Holiday Resort, Girne'nin 1 km civarı doğusunda, havalimanına 35 km ve denize 2 km mesafededir.

%10
200
180 'den itibaren
Sizi Arayalım shimdi al

Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.

GÜNCELLEYİN

Villa odalar bölümü; Buzdolabı, Kettle, Uydu yayını, Telefon, Küvet veya Duş, Balkon veya Teras, Klima, Saç kurutma makinesi ve Dijital kasa hizmeti bulunmaktadır.

Otel Bölümü; Mini Bar, Kettle, Uydu yayını, Telefon, Küvet, Balkon, Klima(merkezi), Merkezi ısıtma, Saç kurutma makinesi ve Dijital kasa hizmeti bulunmaktadır.

Altınkaya Holiday Resort Girne , Kıbrıs adasındaki en ekonomik otellerden birisidir. Altınkaya Hotel şehir merkezine yakınlığı, temizliği ve mükemmel havuzuyla ekonomik bir tatil yapmak isteyen misafirlerimizin en çok tercih ettiği tesislerden birisidir.

Altınkaya Holiday Resort, Girne'nin 1 km civarı doğusunda, havalimanına 35 km ve denize 2 km mesafededir.Altınkaya Holiday Resort, Yarım pansiyon hizmet vermektedir. Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği açık büfe olarak konsepte dahildir.

  • Yarım Pansiyon

Otel ve Villa binalarına ait birer tane yüzme havuzu, Restaurant, Lobi, Kütüphane, Okuma ve Tv odası, 2mb hızlı ve Kablosuz İnternet bağlantısı, barlar, bahçe park yeri, çocuk bakıcısı, hemşire, araba kiralama servisi ve bistro olarak faydalanabileceğiniz canlı müzik bölümü mevcuttur.

  • Doktor
  • Kütüphane
  • Ortak Alanlarda

ücretsiz otopark.

Yarım Pansiyon: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak hizmet vermektedir.

  • Bar
  • Bebek Bakım Hizmeti
  • Çocuk Parkı

Masaj (ücretli)

Ücretsiz Hizmetler
2mb hızlı ve kablosuz internet, otel misafirleri için ücretsiz olarak temin edilir.


Ücretli Hizmetler
Altınkaya Holiday Resort'te Araç kiralama servisi, masaj, doktor hizmetler sadece otel müşterilerine ve ücretli olarak sağlanmaktadır.

  • Masa Tenisi

Altınkaya Holiday Resort denize sıfır olmadığından tesisin bünyesine ait plajı yoktur.

  • Kabul Edilmez

Kıbrıs'a gidişlerde nüfus cüzdanı veya pasaport yeterlidir. Bu belgelerin dışında hiç bir belge (ehliyet vs.) ile Kıbrıs'a giriş yapılamaz.
Kıbrıs seyahatlerinde 18 yaş altı kişilerin anne ve babalarından vekalet almaları gerekmektedir.
Kişi eğer annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, 3. kişilerle seyahat ediyorsa hem anne hem babasından vekalet alması gerekmektedir.
Anne ve babası ile birlikte seyahat ediyorsa vekaletname gerekli değildir.
ÖZEL DÖNEMLERDE YAPILAN REZERVASYONLARDA İPTAL VE DEĞİŞİKLİK YAPILAMAZ!!!

* Turuncu renkli olanlar ücretlidir.