Yukarı kaydır
EN ya da

Alaçati Hotel By Elit Event

Tesis Çeşme Alaçatının tam merkezinde butik bir oteldir.Hava alanına 80 km, çeşmeye 7 km, Ayayorgi, Boyalık, ılıca plajlarına 6 km mesafededir.

0'den itibaren
Sizi Arayalım shimdi al

Aşağıdaki bilgileri girerek bu tesis içerisinde aramanızı güncelleyebilirsiniz.

GÜNCELLEYİN

Alaçatı Hotel By Elit Event özenle hazırlanmış 7 odası ile misafirlerine hizmet vermektedir.
Odaların tamamında Split klima sistemi, fön makinesi, minibar, LCD ekran TV, internet bağlantısı bulunmaktadır. Günlük temizlik hizmetimiz sabah 09:30 ile 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Deluxe Bahçe Oda : 30 m2
Junior Suit Alaçatı : 50 m2
Deluxe Family Oda : 60 m2

Tesis Çeşme Alaçatının tam merkezinde butik bir oteldir.Hava alanına 80 km, çeşmeye 7 km, Ayayorgi, Boyalık, ılıca plajlarına 6 km mesafededir.

Tesiste kahvaltı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.
Zengin Serpme Alaçatı Kahvaltısı
Restaurant
Mostari Alaçatı (08:00-02:00) (Ücretlidir)

Bar
Dejavu Alaçatı (08:00-02:00) (Ücretlidir)

  • Oda Kahvaltı

Alaçatı mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Alaçatı Hotel By Elit Event eşsiz 7 odası, kişiye özel hizmet sunan güler yüzlü personeliyle Alaçatı’nın kalbinde sizleri bekliyor

Alaçatı Hotel By Elit Event Alaçatı’nın tam merkezinde bulunan eşsiz bir Butik Otel’dir. Tesis içerisinde lüks bir restaurant ve alaçatı meydanında keyifli sohbetler edebileceğiniz birde bar bulunmaktadır. Tesis mimarisi 100 yıldan daha eskiye dayanmakta olup tesis yöreye özgü taşlardan, Rum mimarisden esinlenerek insa edilmiştir. Balanbaka Dağı’ndaki taş ocaklarından çıkartılan açık renkli, yumuşak taşlar kullanılarak yapılan tesisde çimento yerine kullanılan özel harç, yapının yazın soğuk, kışın sıcak kalmasını sağlamaktadır. Alaçatı Hotel By Elit Event kültürel konseptleri, dünya mutfağından sunulan birbirinden lezzetli yemekler ve profesyonel ekibi ile %100 memnuniyet garantisi ile misafirlerini bekliyor.

*Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap
*Odada bornoz, terlik ve yatakta çiçekler ile özel süsleme.
*Konaklama sırasında misafirlerin talep ettikleri bir gün odaya kahvaltı servisi.
*Ücretsiz geç çıkış (Müsaitlik doğrultusunda)

* Turuncu renkli olanlar ücretlidir.